PRACOWNIA RENTGENOWSKA I DENSYTOMETRII "GRUNWALDZKA"
www.rtg-grunwaldzka.pl
59-220 LEGNICA
UL. KOŚCIUSZKI 46
M E N U
O  N A S

Szanowni Państwo,

Nasza pracownia funkcjonuje z powodzeniem na rynku usług medycznych Legnicy i okolic nieprzerwanie od 1997 roku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów oraz stale inwestujemy w nowoczesny sprzęt do diagnostyki obrazowej, który jednocześnie daje nam przewagę nad konkurencją.

Wdrożyliśmy programy zapewnienia jakości, ponieważ zależy nam na utrzymaniu najwyższego poziomu świadczonych usług oraz na Państwa zadowoleniu. Dokładamy również wszelkich starań, aby dbać o Państwa bezpieczeństwo, dlatego spełniamy rygorystyczne wymagania NFZ i prawa atomowego.

Od 2010 roku świadczymy usługi z zakresu badań densytometrii, niezbędnych w profiktyce oraz leczeniu schorzeń układu kostnego. Współpracujemy z najlepszymi lekarzami i zawsze jesteśmy otwarci na kolejne propozycje nawiązania relacji bieznesowych z Państwa strony.

Pracownia RTG usytuowana jest na parterze budynku bez barier architektonicznych. Dojazd do nas jest bardzo dogodny z możliwością zaparkowania auta na przyległych do budynku ulicach.

Z POCZĄTKIEM 2020 ROKU ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA BADANIA TOMOGRAFII STOMATOLOGICZNEJ CBCT NA URZĄDZENIU RAYSCAN ALPHA 130+ !!!
JESTEŚMY JEDYNĄ PLACÓWKĄ MEDYCZNĄ W LEGNICY POSIADAJĄCĄ URZĄDZENIE TEJ KLASY.

Serdecznie Państwa zapraszamy.
Zespół pracowni RTG "Grunwaldzka"